Belediye Personeli Yemekte Buluştu

Hakkari Belediyesi personelleri dayanışma yemeğinde bir araya geldi. Yemekte personellere Hakkari’nin yöresel yemeklerinden ’Kiyis’ ikram edildi.Hakkari Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü, Belediyenin Fen İşleri, Zabıta, Su...

Belediye Personeli Yemekte Buluştu
Hakkari Belediyesi personelleri dayanışma yemeğinde bir araya geldi. Yemekte personellere Hakkari’nin yöresel yemeklerinden ’Kiyis’ ikram edildi.
Hakkari Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü, Belediyenin Fen İşleri, Zabıta, Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğüne bağlı sahada çalışan personellerine gösterdikleri hizmetlerden dolayı dayanışma ve moral amacıyla yemek verdi. Feqiyê Teyran Kültür Merkezi salonunda bir araya gelen personellere Belediye Eş Başkanları Dilek Hatipoğlu ve Nurullah Çiftçi’de eşlik ederken, personellere Hakkari’nin yöresel yemeklerinden olan ’Kiyis’, pilav, tatlı ve içecek ikram edildi.
Burada bir açıklamada bulunan Hakkari Belediyesi Eş Başkanı Dilek Hatipoğlu; "Yönetime geldiğimiz günden beri sahada çalışan arkadaşlarımız ciddi emekler gösterdi. Çalışmalarımızın bir çoğunda birlikte olduk ve arkadaşlarımızın bu emeklerini göz ardı etmek olmazdı. Bundan sonraki süreçte’de arkadaşlarımız aynı azimle çalışmalarını istiyoruz" dedi.
Yemek, Hakkarili sanatçı Şiyar Berwari’nin Kürtçe seslendirdiği müzik dinletisi ile son buldu.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327