Belediyeden Okula Başlayan Öğrencilere Kırtasiye Seti

Dursunbey Belediye Başkanı Ramazan Bahçavan, okula yeni başlayan ana sınıfı ve 1. sınıf öğrencilerine kırtasiye seti hediye etti.2014-2015 eğitim ve öğretim yılının birinci sınıflar ve ana sınıflar için bir hafta önce başlaması sebebi...

Belediyeden Okula Başlayan Öğrencilere Kırtasiye Seti
Dursunbey Belediye Başkanı Ramazan Bahçavan, okula yeni başlayan ana sınıfı ve 1. sınıf öğrencilerine kırtasiye seti hediye etti.
2014-2015 eğitim ve öğretim yılının birinci sınıflar ve ana sınıflar için bir hafta önce başlaması sebebi ile öğrencilere belediye tarafından kırtasiye seti dağıtıldı. Başkan Bahçavan, Üçeylül İlkokulu’ndaki programa katıldı. İlçe Milli Eğitim Müdürü Ümit Gökdemir, “Geleceğin cumhurbaşkanları, başbakanları, doktorları, öğretmenleri, belediye başkanları olacak minik yavrularımıza okula hoş geldiniz diyorum" dedi. Çocukların hayatındaki ikinci dönüm noktasının okula başladıkları ilk gün olduğunu hatırlatan Gökdemir, velilere yaşadıkları heyecanın herdaim sürdürmeleri ve onların takipçisi olmasını istedi. Velilere çocuklarını asla bir başka öğrenci ile kıyaslamalarını tavsiye eden Gökdemir, “2014-2015 eğitim ve öğretim yılının ilk günü olması sebebi ile belediye başkanımız ve ekibi, siz öğrencilerimize hediye dağıttı. Kendilerini bu nazik davranışlarından ötürü kutluyorum. Çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.
Belediye Başkanı Ramazan Bahçavan da, yeni eğitim ve öğretim yılının hayırlı olmasını dileyerek, “İnsanların hayatlarında unutamadıkları önemli günlerden birisi de ilkokula başladığı gündür. Bu kardeşiniz de 44 yıl önce bu okulda bugün eğitime başlamıştı. Benim için bu unutulmaz günlerden bir tanesi idi. Yeni eğitim ve öğretim yılının başarılı bir şekilde geçmesini temenni ediyorum” dedi.
Konuşmaların ardından ise anasınıfı öğrencileri ve 1. sınıfa başlayan miniklere hediyeleri verildi. Ana sınıfı öğrencilerine en çok ihtiyaç duyulan yapboz seti ve oyun hamuru seti hediye eden Başkan Bahçavan, 1. sınıf öğrencilerine ise içinde boya ve kırtasiye setinin bulunduğu hediyeler takdim etti. Kırtasiye setleri bu hafta ve önümüzdeki hafta ilçede bulunan bütün ilkokullarda dağıtılacak.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327