Belediyenin Açtığı Çukura Belediye Otobüsü Düştü

Zonguldak’ta belediye otobüsü, belediyenin açmış olduğu çukura düştü.Zonguldak Site Mahallesi Işık Yönder Caddesi mevkiinde meydana gelen olayda, belediyeye ait yolcu otobüsü seyir halindeyken açılan çukura düştü. Belediye otobüsünün...

Belediyenin Açtığı Çukura Belediye Otobüsü Düştü
Zonguldak’ta belediye otobüsü, belediyenin açmış olduğu çukura düştü.
Zonguldak Site Mahallesi Işık Yönder Caddesi mevkiinde meydana gelen olayda, belediyeye ait yolcu otobüsü seyir halindeyken açılan çukura düştü. Belediye otobüsünün çukura düşmesi ile, içinde bulunan yolcular büyük panik yaşadı. Yaşadıkları korkunun etkisiyle kendini otobüsten dışarı atan yolcular çukuru açan firmaya sitem etti. Olayın yaşandığı belediye otobüsünde bulunan Gökçe Erdoğan “Bu şekilde önlem almadan açık bırakılan çukurlar yüzünden büyük bir tehlike atlattık. Daha büyük bir kaza yaşanabilirdi. Hem okula geç kaldım hem de büyük korku yaşadım. Zonguldak Belediyesi şehrin her yerini köstebek yuvasına çevirdi. Bir tek burada değil birçok mahallede bu şekilde açık bırakılmış çukurlar var. Buna bir önlem alınması gerekiyor” dedi.
Yaşanan kaza sonucu cadde bir süre trafiğe kapandı. Daha sonra yapılan çalışmalar sonucunda otobüs düştüğü çukurdan çıkarıldı ve yol trafiğe tekrar açıldı.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327