BENZİN PARASINI VERMEYİP, AYRICA POMPACININ PARASINI ALDIĞI İDDİA EDİLEN SURİYELİLER YAKALANDI

Bursa’nın Yenişehir ilçesinde, bir benzin istasyonundan benzin aldıktan sonra pompacının üzerinden bir miktar para alarak otomobil ile kaçtığı iddia edilen 3 Suriyeli, Bilecik’te yakalandı.Edinilen bilgiye göre, yabancı plakalı bir otomobil...

BENZİN PARASINI VERMEYİP, AYRICA POMPACININ PARASINI ALDIĞI İDDİA EDİLEN SURİYELİLER YAKALANDI
Bursa’nın Yenişehir ilçesinde, bir benzin istasyonundan benzin aldıktan sonra pompacının üzerinden bir miktar para alarak otomobil ile kaçtığı iddia edilen 3 Suriyeli, Bilecik’te yakalandı.
Edinilen bilgiye göre, yabancı plakalı bir otomobil ile Bursa’nın Yenişehir ilçesinde bir benzin istasyonundan benzin aldıktan sonra pompacının üzerinden bir miktar para alarak Bilecik istikametine kaçtığı iddia edilen 1’i kadın 3 kişi yakalandı. Yenişehir polisinin Bilecik polisine eşkal ve otomobil kayıtı oluşturarak "Şüphelilerin Bilecik yönüne kaçtığı" yönünde ihbara duyarlı olan Bilecik İl Emniyet Müdürülüğü’ne bağlı ekipler, yabancı plakalı otomobili Bilecik’in Pelitözü köyü içerisinde çevirdiler. Polis ekiplerine direnen 2 Suriyeli şahıs çıkardıkları zorluk sonrası kelepçelenerek polis otosuna alındı. Polis otosu ile Bilecik Çarşı Polis Karakolu’na getirilen 3 Suriyeli burada gözaltına alındı.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327