Berkay Şahin'in eşinden takipçisine olay yanıt!

Dün katıldığı duruşmada "Aylık kazancım bin TL" diyerek gündem olan Berkay Şahin'in eşi Özlem Ada Şahin, sosyal medya hesabından takipçisinin ''Bin TL parayla kızınız Arya'ya yemekleri nasıl yapıyorsunuz?'' sorusuna cevap verdi

Berkay Şahin'in eşinden takipçisine olay yanıt!

3 ay önce yaşadıkları kavga sonrası davalık olan futbolcu Arda Turan ve şarkıcı Berkay Şahin, bugün hakim karşısına çıktı. Duruşmada gelirlerini açıklayan Arda Turan, aylık kazancının 300 bin Euro, Berkay Şahin ise bin TL olduğunu söyledi.

'Aylık gelirim bin TL' açıklamasının ardından kısa sürede trend listesine giren Berkay'ın eşi Özlem Ada Şahin'e Instagram'da bir takipçisi ''Bin TL parayla kızınız Arya'ya yemekleri nasıl yapıyorsunuz?'' diye sordu. Özlem Ada'dan yanıt geldi: ''Pazara gidiyorum canım''

İŞTE O YORUM:

Öte yandan Berkay Şahin adliye çıkışında Instagram hesabından "Beyninin yüzde 1 kısmını kullanan gerçek olmadığını anlar." açıklamasını yaptı.

"KİNAYE YAPTIM"

Gelen yorumlar üzere ikinci kez video paylaştı ve şunları söyledi: "Bizim aylık kazancımızı zaten bilmesi gereken kurumlar biliyor. Ben sadece insanların sahip olduklarını böbürlenerek söylemelerinden dolayı bir rahatsız duydum ve 'kinaye' yaptım. Sanık koltuğun yargılanan birini aylık 300 bin euro kazanıyorum demesine ben de bin lira kazanıyorum dedim. O maksatla kinaye yapılarak söylenmiş bir şeydi. Zaten mahkemede de herkes bunun farkına vardı. Biz her kazancımızı belgelettiriyoruz zaten."

Şahin, açıklama yaptığı videoyu "Güzel kardeşlerim mahkeme salonunda 'kinaye' olarak yapılmış söylenmiş bir söz. Ciddiye almayın. Birimde mahkeme salonundakilerin de gülüp geçtiği bir konudur. Yazılı anlamayanlara bir de sözle anlatmaya çalıştım." notuyla paylaştı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner327