Besni Köy Muhtarları Yemekte Buluştu

Adıyaman’ın Besni ilçesine bağlı 20 köy muhtarı yemekte buluştu.Beşyol Köyü Muhtarı Hasan Günaydın tarafından düzenlenen muhtarlar kaynaşma yemeğine, Sayören Köyü, Güzel Yurt Köyü, Ak Durak Köyünün aralarında bulunduğu 20 köy...

Besni Köy Muhtarları Yemekte Buluştu
Adıyaman’ın Besni ilçesine bağlı 20 köy muhtarı yemekte buluştu.
Beşyol Köyü Muhtarı Hasan Günaydın tarafından düzenlenen muhtarlar kaynaşma yemeğine, Sayören Köyü, Güzel Yurt Köyü, Ak Durak Köyünün aralarında bulunduğu 20 köy muhtarı katıldı. Yemekte bir araya gelen köy muhtarları doyasıya sohbet ederek kaynaştı. Kaynaşma yemeği sonrası ise, köy muhtarları sohbet havasında köylerin sorunları ve sıkıntıları hakkında konuşarak, sorun ve sıkıntıların çözümü için çalışmalar başlatacaklarını belirtiler.
Yemekte bir konuşma yapan, Beşyol Köyü Muhtarı Hasan Günaydın, “Bütün muhtar arkadaşlarımıza davetimizi kırmayarak teşfik ettikleri için kendilerine teşekkür ediyorum. Bizler burada toplanarak bir araya gelip köylerimizin sorunları ve sıkıntıları ile ilgili sohbetler ettik. Bu sıkıntı ve sorunların çözüm noktalarını bulmak ve bu sorunları çözmek için fikir alışverişinde bulunuyoruz. Bu tür kaynaşma yemeklerimiz devam edeceğiz” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327