Beylikdüzü’nde “mfö” Rüzgarı Esti

Beylikdüzü Barış ve Sevgi Buluşmaları etkinliğinin kapanış programında sahne alan efsane grup MFÖ, dillerden düşmeyen şarkılarıyla hayranlarına unutulmaz bir müzik ziyafeti yaşattı.Beylikdüzü Belediyesi, 30 Ağustos-13 Eylül arası...

Beylikdüzü’nde “mfö” Rüzgarı Esti
Beylikdüzü Barış ve Sevgi Buluşmaları etkinliğinin kapanış programında sahne alan efsane grup MFÖ, dillerden düşmeyen şarkılarıyla hayranlarına unutulmaz bir müzik ziyafeti yaşattı.
Beylikdüzü Belediyesi, 30 Ağustos-13 Eylül arası gerçekleştirilen Beylikdüzü Barış ve Sevgi Buluşmaları’nda 14 gün boyunca birbirinden değerli sanatçılara ev sahipliği yaparak, dolu dolu bir etkinlik programına imza attı.
Etkinliğin son gününde hayranlarıyla buluşan yılların eskimeyen efsane grubu Mazhar Fuat Özkan (MFÖ), alanı dolduran on binlerce Beylikdüzülüye muhteşem bir akşam yaşattı. Yıllardır büyük küçük herkesin dinlediği efsane şarkılara Beylikdüzü halkı da coşkuyla eşlik etti.
“Asabiyim Ben”, “Yaşın 19”, “Mecburiyetten”, “Psikopat”, “Sarı Laleler”, “Güllerin İçinden” gibi dillerden düşmeyen şarkılarını seslendiren MFÖ hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı.
BAŞKAN İMAMOĞLU, MFÖ’YE HAYRANLIĞINI DİLE GETİRDİ
Grup üyeleri Fuat ve Özkan’ın solo performanslarının ardından sahneye çıkan Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, MFÖ’ye teşekkür ederek, “Eğer bir millet Mazhar, Fuat, Özkan gibi sanatçılar çıkarıyorsa her şeyi başarabilir. Beylikdüzü’nde de böyle bir koro varsa, Beylikdüzü en güzel ilçeyi yaratabilir. Hepinizi sevgi ve saygı ile selamlıyorum” dedi.
Eşi Dilek İmamoğlu ile gruba çiçek ve plaket takdim eden Başkan İmamoğlu, daha sonra etkinlikte 15 gündür gece gündüz çalışan ekip arkadaşlarını sahneye davet etti. Belediye meclis üyelerine, başkan yardımcı ve danışmanlarına, birim müdürlerine, organizasyonda emeği geçen tüm çalışma arkadaşlarına teşekkür eden İmamoğlu, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda da önemli bir organizasyona imza atacaklarının mesajını verdi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327