Beypiliç 10 Bin Kişiyi Piknikte Buluşturdu

Türkiye’nin önde gelen beyaz et üretici firması Beypiliç AŞ., At Yaylası’nda düzenlenen piknikte 10 bin kişiye ziyafet verirken, Sanatçı Oğuz Yılmaz konseri piknikçileri doyasıya eğlendirdi.Her yıl geleneksel olarak düzenlenen sünnet...

Beypiliç 10 Bin Kişiyi Piknikte Buluşturdu
Türkiye’nin önde gelen beyaz et üretici firması Beypiliç AŞ., At Yaylası’nda düzenlenen piknikte 10 bin kişiye ziyafet verirken, Sanatçı Oğuz Yılmaz konseri piknikçileri doyasıya eğlendirdi.
Her yıl geleneksel olarak düzenlenen sünnet şöleni düzenleyen Beypiliç, bu yıl da çalışan personelin ailelerine piknik verdi. 10 bin kişinin katıldığı pikniğe Bolu Valisi Ahmet Zahteroğulları da ailesiyle birlikte iştirak etti. Sabahın erken saatlerinde At Yaylası’na gelen Beypiliç çalışanları ve aileleri, nohutlu pilav, et ve içeceklerden oluşan menüden tattı. Organizasyon şirketi tarafından geniş alana kurulan çadırlar altında aileler piknik yaptı. Beypiliç AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Sait Koca, Beypiliç AŞ Genel Müdürleri Hamdi Tanrıkulu ve Teoman İnal, Reklam ve Bilişim Müdürü Özgen Koca, misafirlerle yakından ilgilendi.
Çocuklar için oyun balonlarının kurulduğu alanda küçük yarışmalar düzenlendi. Pikniğe katılan ailelere ücretsiz dondurma ve pamuk şeker dağıtımı da yapıldı. Bu yıl ki organizasyonda Sanatçı Oğuz Yılmaz sahne aldı. “Gelmezsen gelme” şarkısıyla sahneye giriş yapan Yılmaz, birbirinden güzel oyun havalarıyla binlerce kişiyi coşturdu.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327