Beyşehir’de Karla Mücadele Seferberliği

Konya’nın Beyşehir İlçe Belediyesi ekipleri kar yağışının başlaması ile birlikte karla mücadele çalışmalarına başladı.Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun, yaptığı açıklamada, Beyşehir’e mevsimin ilk karının düşmesiyle...

Beyşehir’de Karla Mücadele Seferberliği
Konya’nın Beyşehir İlçe Belediyesi ekipleri kar yağışının başlaması ile birlikte karla mücadele çalışmalarına başladı.
Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun, yaptığı açıklamada, Beyşehir’e mevsimin ilk karının düşmesiyle birlikte İlçe Belediyesi tarafından tüm mahallelerde başlatılan karla mücadele seferberliğinin sürdüğünü söyledi.
Belediye Başkanı Özaltun, sabahın erken saatlerinde başlayan kar yağışıyla birlikte önce sağlık kuruluşlarına ulaşımı sağlayan yol güzergahları ile ana caddeler ve okul yolları ile kritik noktalarda başlatılan kar temizleme çalışmalarının ara vermeden devam ettiğini belirterek, “24 saat kesintisiz görev yapacak olan karla mücadele ekiplerimiz kar yağışıyla beraber tüm mahallerimizde çalışmalarına başladı. Ulaşımın aksamaması ve vatandaşlarımızın mağdur olmaması için çalışmalarımız kesintisiz devam ediyor. Karla mücadele çalışmalarında ekiplerimizi zorlayan en önemli faktör, ara sokaklara ve caddelere yapılan gelişigüzel araç parkları, sürücülerin bu konuda daha hassas davranmalarını, araç sahiplerinin kar lastiklerini takmalarını, zincirsiz yola çıkmamalarını, mecbur kalmadıkça da trafiğe çıkmamalarını rica ediyorum" dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327