BHİD'de Mustafa Sönmezay güven tazeledi!

Tek liste ile gidilen BHİD Genel Kurulu'nda oyların tamamını alan Mustafa Sönmezay güven tazeledi

BHİD'de Mustafa Sönmezay güven tazeledi!

Bursa Halkla İlişkiler Derneği'nin olağan genel kurulu geçtiğimiz günlerde Karaman Dernekler Yerleşkesi'nde gerçekleştirildi. Divan Başkanlığı’nı Nilüfer Belediyesi Başkan Yardımcısı Bukle Erman, Yardımcılığını Serdar Ömeroğulları ve Hülya Karaca'nın yaptığı genel kurulda, tek liste yarışırken, oyların tamamını alan Mustafa Sönmezay güven tazeledi. Genel kurula katılan, oy kullanan, çeşitli sebeplerle katılamayıp telefon ile iyi niyetlerini belirten tüm üyelere teşekkür eden BHİD Başkanı Mustafa Sönmezay, yeni dönem ile birlikte geçmiş dönem çalışmaların üzerine yeni katkılar sağlanacağını belirtti. 

Sektör olarak daha yapılacak çok iş olduğunu, gidilecek çok yol olduğunun farkında olduğunu ifade eden Mustafa Sönmezay, "Dünya dijitalleşmeyi konuşurken, bu süreçten en çok etkilenen sektörlerden birisi de bizim sektörümüz. Değişim ve çağa ayak uydurmak durumundayız. Bunun içinde sürekli araştırmak, eğitimler almak ve kendimizi geliştirmeliyiz. Biz de bundan sonraki süreçte mesleki söyleşilerimizi ağırlıklı olarak yeniliklere göre belirleyeceğiz. HİÇ Ödülleri’ne bu yenilikleri adapte edeceğiz" dedi.

Mustafa Sönmezay'ın listesi görev dağılımı ile birlikte şöyle oluştu; 

Başkan Yardımcısı– Cansel Oruç

Genel Sekreter- Funda Yasemin Sürer

Sayman-Süleyman Demirel

Üye İlişkileri Sorumlusu – Nesrin Sarp

Üye Alımı Sorumlusu – Bekir Öztürk

Sosyal Medya Sorumlusu – Sedat Beriş

Web Sitesi Sorumlusu – Metin Baykal

STK İlişkileri Sorumlusu – Aslı Metin Sakarya

Etkinlik/Organizasyon Sorumlusu – Emre Deniz Yazgan."

Denetim kurulu asil listesi Ahmet Aydın, Ahmet Akhan, Kadriye Öncü Pakten ve yedekler Seray Gül, Mihriban Ürkmez ve Ramazan Gültaş'tan oluştu.

Güncelleme Tarihi: 16 Mayıs 2018, 17:45
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner325

banner326

banner327