Bilal Erdoğan'dan CHP'lilere tepki!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın TBMM'de düzenlenen mazbata teslim ve yemin töreni sırasında, CHP'lilerin ayağa kalkarak Genel Kurul'u terk etmesi sırasında AK Partililer CHP'lilere tepki gösterdi. Bu sırada Erdoğan'ın oğlu Bilal Erdoğan'ın da CHP'lilere tepki gösterdiği görüldü.

Bilal Erdoğan'dan CHP'lilere tepki!

Meclis'te düzenlenen mazbata teslim ve yemin törenine milletvekilleri dışında çok sayıda davetli de katıldı. Genel Kurul'daki Loca'da Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, kızları Sümeyye ve Esra ile oğlu Bilal Erdoğan da hazır bulundu.
Loca'da ayrıca, Anayasa Başkanı Haşim Kılıç, Genelkurmay Başkanı Necdet Özel ve kuvvet komutanları, Yüksek Seçim Kurulu Başkanı Sadi Güven, Danıştay Başkanı Zerrin Güngör, Ağrı Belediye Başkanı Sırrı Sakık, eski futbolcu Rıdvan Dilmen ile çok sayıda bürokratta hazır bulundu.

MHP'Lİ VEKİL AYAĞA KALKMADI

Öte yandan, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yemin metnini okumak için kürsüye geldiği esnada, bütün vekiller ve konuklar ayağa kalktı. Ancak MHP Manisa Milletvekili Erkan Akçay'ın ayağa kalmaması dikat çekti.

YABANCI KONUKLAR KÖŞK'TEKİ TÖRENE KATILACAK

Cumhurbaşkanlığı devir teslim töreni için Türkiye'ye gelen 90'dan fazla yabancı temsilci, TBMM'de törene katılmadı. Yabancı temsilciler Çankaya Köşkü'ndeki törene katılacak.


Güncelleme Tarihi: 28 Ağustos 2014, 16:48
YORUM EKLE
YORUMLAR
nizamettin karakuş
nizamettin karakuş - 6 yıl Önce

yanlış yapanları cumhur afetmez merketmeyin

Malatyalı
Malatyalı - 6 yıl Önce

cumhurbaşkanlığına seçilen kişinin yeminine sadık kalmayacağı için değil ayağa kalkmak, mhp'nin de genel kurul salonunu terk etmesi gerekirdi

nka
nka - 6 yıl Önce

chp ve mhp neden iktidar olamıyor sorusunun cevabını zaten kendileri veriyorlar, bu hareketleri ilede iktidar olmamayı garanti altına alıyorlar. dünyada herkes aklının erdiği işi yapacak, chp ve mhp'de onu yapıyor.saygılar

SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327