Bilecik Devlet Hastanesinde Otopark Sorunu

Bilecik’teki engelli vatandaşlar, Devlet Hastanesi bahçesinde bulunan otoparkta kendileri için ayrılan bölümü kullanamadıklarını, alanın küçük olmasından dolayı hastaneye araçları ile gelen vatandaşların kullanımı yüzünden park yeri...

Bilecik Devlet Hastanesinde Otopark Sorunu
Bilecik’teki engelli vatandaşlar, Devlet Hastanesi bahçesinde bulunan otoparkta kendileri için ayrılan bölümü kullanamadıklarını, alanın küçük olmasından dolayı hastaneye araçları ile gelen vatandaşların kullanımı yüzünden park yeri bulmak için zorlandıklarını belirttiler.
Bilecik Devlet Hastanesi otopark alanının küçük olmasından dolayı hasta getiren veya hasta ziyaretine gelen vatandaşlar otopark alanında yer bulamadıkları için engelli park yerinin işgal ediyorlar. Bu durum karşısında hastaneye gelen engelli vatandaşlar araçları park etmek için kendilerine ayrılan yerin dolu olması karşısında güçlük yaşıyorlar.
Araçlarını engelliler için ayrılan yere park eden vatandaşlar ise; hastaneye geldiklerinde park yeri için sıkıntı yaşadıklarını ve alanın çok dar olmasından dolayı araç giriş çıkışlarında zorluk çektiklerini iddia ettiler.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner325

banner326

banner327