Bilecik’te Güvenlik Toplantısı Yapıldı

Bilecik Valisi Ahmet Hamdi Nayir, 733. Ertuğrulgazi’yi Anma ve Yörük Şenlikleri öncesi asayiş konuları hakkında brifing aldı.Vali Nayir, İl Emniyet Müdürü Eyüp Özüdoğru, İl Jandarma Komutanı Albay Alper Sır, Vali Yardımcısı Metin...

Bilecik’te Güvenlik Toplantısı Yapıldı
Bilecik Valisi Ahmet Hamdi Nayir, 733. Ertuğrulgazi’yi Anma ve Yörük Şenlikleri öncesi asayiş konuları hakkında brifing aldı.
Vali Nayir, İl Emniyet Müdürü Eyüp Özüdoğru, İl Jandarma Komutanı Albay Alper Sır, Vali Yardımcısı Metin Çınar ve Emniyet Müdür Yardımcıları ile 12-13-14 Eylül’de düzenlenecek 733. Ertuğrulgazi’yi Anma ve Yörük Şenliklerinde görev alacak rütbeli personelin katıldığı toplantıda, slayt ortamında alınan güvenlik tedbirleri hakkında bilgi verdi.
Emniyet Müdürlüğü ve Jandarma Komutanlığınca güvenlik tedbirleri konusunda önemli kararların alındığını belirten Vali Nayir, "Ertuğrulgazi’yi Anma ve Yörük Şenlikleri Türkiye’de ve dünyada önemli bir yer tutmaktadır. Kararların önemli unsuru uygulamadır. Görev alacak arkadaşlarımıza önemli görevler düşüyor. Bu kadar emeği boşa çıkarmamak içini birlik ve beraberlik içerisinde görevimizi yapmalıyız" dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner326

banner327