Bilecik’te Kültür Ve Sanat Etkinlikleri Devam Ediyor

Bilecik Belediyesi tarafından ilan edilen 2014 Kültür ve Sanat yılı etkinlikleri kapsamında; Ekim ayında birbirinden güzel etkinlikler ve ünlü isimlerin Bilecik’te vatandaşlar ile buluşacağı belirtildi.Yapılan açıklamaya göre, Kasım ayında...

Bilecik’te Kültür Ve Sanat Etkinlikleri Devam Ediyor
Bilecik Belediyesi tarafından ilan edilen 2014 Kültür ve Sanat yılı etkinlikleri kapsamında; Ekim ayında birbirinden güzel etkinlikler ve ünlü isimlerin Bilecik’te vatandaşlar ile buluşacağı belirtildi.
Yapılan açıklamaya göre, Kasım ayında 9’uncu Bilecik Ulusal Tiyatro Festivali ile ulusal anlamda ses getiren Bilecik Belediyesi, ağırladığı değerli sanatçı ve düzenlediği güzel programlarla vatandaşlara kültür ve sanat hayatına renk katmaya devam ediyor. Belediye Başkanı Selim Yağcı’nın destekleri ile Bilecik Şeyh Edebali Kültür ve Kongre Merkezinde gerçekleştirilen etkinlikler kapsamında; 19 Ekim Pazar günü, saat 13.00’da ‘’Maskot Show’’ çocuklara ücretsiz olarak sunulacaktır. Etkinlikler kapsamında 24 Ekim Cuma günü, saat 19:00’da ise televizyon ekranlarında büyük bir beğeni ile takip edilen Dursun Ali Erzincanlı, Hicri Yılbaşı münasebetiyle, eşsiz yorumuyla sahneye çıkacak. 26 Ekim Pazar günü, saat 13.00’da yine çocuklarımızı ‘’Şenlik Sokak’ isimli tiyatro gösterisinde ücretsiz olarak buluşturacak. Yine etkinlikler kapsamında 27 Ekim Pazartesi günü, saat 19.00’da, sunucu, şair ve yazar Serdar Tuncer’in Kalbe Düşünce adlı programında sanat tarihçisi, yazar ve tarih araştırmacısı, Talha Uğurluel, Bileciklilerle buluşacak.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner325

banner326

banner327