Bilic, Beşiktaş yönetimine öyle bir talepte gitti ki...

Slaven Bilic Veli-Atiba ikilisine fazla yük binmesi nedeniyle orta sahaya yabancı futbolcu alınmasını talep etti.

Bilic, Beşiktaş yönetimine öyle bir talepte gitti ki...
Siyah-beyazlı takımın yöneticileri teknik adam Slave Bilic'in isteğini duyunca şaşırdılar.

Hırvat adam Beşiktaş yönetimine 
orta sahaya yabancı futbolcu alınmasını talep etti.

Teknik Direktör Slaven Bilic ve yardımcıları, haftalar süren çalışmaların ardından, Beşiktaş’ın son iki yıldır yaşadığı maçların ikinci yarılarında geriye yaslanma problemine teşhisi koydu. Hırvat hoca, rakip takımların son bölümlerde oyunda üstünlük kurmasını orta saha ve hücumdaki futbolcuların yorgunluğuna bağlarken, savunmayı suçsuz buldu.

Veli-Atıba ikilisine fazla yük biniyor

Öne geçilen maçlarda kanatların ve forvet hattının rakibe yeterli baskı uygulamaması nedeniyle dörtlü savunmanın önündeki Veli-Atiba ikilisine aşırı yük bindiğini tespit eden Bilic iki yıldır yaşanan bu sıkıntıyı transferle çözmek istiyor. Yoğun maç trafiği nedeniyle Veli ve Atiba’yı dinlendiremeyen siyah-beyazlı teknik adam, Oğuzhan’dan da defansif özellikleri zayıf olduğu için istediği verimi alamıyor.

Jermanıe Jones tipinde yabancı aranıyor

Slaven Bilic’in, Jermaine Jones tipinde savaşçı bir orta saha oyuncusuyla takımın takviye edilmesini istediği öğrenildi. Şampiyonluk için işi çok sıkı tutan siyah-beyazlı yönetimin de, Bilic’in bu istediğine sıcak bakmaya başladığı aktarıldı. Sağ bek transferi konusunda hemfikir olan siyah-beyazlıların ön libero ve stoper oynayabilecek bir yabancı aradıkları da vurgulandı. 


Güncelleme Tarihi: 04 Aralık 2014, 10:04
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327