BİNA YIKARKEN ÖLÜME MEYDAN OKUYORLAR

Konya’nın Beyşehir ilçesinde bitişik nizam yapıların bulunduğu 4 katlı bir binanın yıkımını hiçbir güvenlik tedbiri almadan gerçekleştiren işçiler, adeta ölüme meydan okuyor.Konya dışından tecrübeleri ve kısa sürede işi bitirme...

BİNA YIKARKEN ÖLÜME MEYDAN OKUYORLAR
Konya’nın Beyşehir ilçesinde bitişik nizam yapıların bulunduğu 4 katlı bir binanın yıkımını hiçbir güvenlik tedbiri almadan gerçekleştiren işçiler, adeta ölüme meydan okuyor.
Konya dışından tecrübeleri ve kısa sürede işi bitirme kabiliyetleri nedeniyle özel olarak Beyşehir ilçesine getirilen yıkım ustaları, 4 katlı binanın yıkımını bitişiğinde bulunan başka bir binaya zarar vermemek için iş makineleri yerine el işçiliğiyle yıkıyor. Çarşı merkezinde üzerine çıktıkları binanın en tepesinde balyoz, kazma ve elektrikli el aletlerinden yararlanarak mesai harcayan yıkım ustaları, hiçbir tedbir almadan çalışmaları görenleri hayrete düşürdü. Zaman zaman kırdıkları beton kalıplar arasında kalan demir konstrüksiyonların üzerinde duran ve bazen de yürüyen işçiler, her an düşme tehlikesi bulunmasına rağmen çalışmalarını sürdürdü.
Çevredeki vatandaşlar yıkım çalışmalarını gerçekleştiren işçilerin ölüme meydan okuduklarını söyledi.
Bu arada, yıkım çalışmaları devam ederken bitişiğinde orta duvarları örülü olmayan bina için de adrese malzeme getirilmesi dikkat çekti.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327