Bingöl’deki Terörist Saldırısına Tek Kişilik Bayraklı Eylem

Aksaray’da bir kişi, elindeki Türk bayrağıyla Bingöl’de teröristler tarafından gerçekleştirilen saldırı sonucu emniyet mensuplarının şehit düşürülmesini protesto etti.Bingöl’de teröristeler tarafından gerçekleştirilen saldırıcı...

Bingöl’deki Terörist Saldırısına Tek Kişilik Bayraklı Eylem
Aksaray’da bir kişi, elindeki Türk bayrağıyla Bingöl’de teröristler tarafından gerçekleştirilen saldırı sonucu emniyet mensuplarının şehit düşürülmesini protesto etti.
Bingöl’de teröristeler tarafından gerçekleştirilen saldırıcı sonrası şehit emniyet mensuplarının şehit düşürülmesi Aksaray’da Süleyman Şimşek (25) tarafından elinde Türk bayrağıyla protesto edildi. Hükümet Meydanı’ndaki Atatürk heykelinin önünde Bingöl’deki saldırıda şehit düşürülen emniyet mensupları için eylem yaptığını belirten Süleylan Şimşik, “Bingöl’deki o haince düzenlenen ve orada şehit olan emniyet mensuplarımız adına yapıyorum. Şehit düşen polislerimizin ailelerine başsağlığı diliyorum. Bu eylemi tek başıma yapıyorum. Gördüğünüz gibi Aksaray’da bir tane vatanına, bayrağına sahip çıkan bir tane insan gelip de yanımda şu bayrağı sallamadı. Utanılacak bir şey yok. Biz bu bayrağın altında yaşıyoruz. Burada eylemimi yapacağım, akşama kadar durup gideceğim. Ben bu eylemi Aksaray halkı adına yapıyorum. Emniyet teşkilatımız adına yapıyorum. Gurur duyuyorum bu bayrağı sallamaktan. Bu bayrağı tek ben kalsam bile sallayacağım. Haince tuzak kurarak polis öldürmeyle bir yere varılmaz” dedi.
Şahıs daha sonra polis ekiplerince sakinleştirilerek kaldırıldı.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner325

banner326

banner327