'Bir İstanbul Masalı' kreasyonu hayran bırakacak

Ünlü Modacı Çiğdem Metin, İstanbul sokaklarını podyuma çevirmeye hazırlanıyor. İstanbul temalı gelinlik kreasyonu ile sıra dışı bir konsepte imza atmak için çalışmalarını tamamladı.

'Bir İstanbul Masalı' kreasyonu hayran bırakacak

İstanbul'un tarihi ve turistik mekanlarında gerçekleşecek olan moda çekimi, aynı zamanda bir ilke de imza atacak. Kullanılacak gelinliklerin kumaşların tamamı Avrupa'dan seçilerek getirilmiş olmasının yanı sıra, İstanbul'u Avrupa moda severler gözüyle anlatan bir masalımsı tasarımla ile süslenmiş olacak.

Sır gibi saklanan birbirinde değerli ''Bir İstanbul Masal' 'kreasyonunu, Çiğdem Metin'in modacı kızları Funda Güven,Hande Güven ve ekibi tarafından yaklaşık 6 ayda tasarlanmıştır.

Normal gelinliklerden kendisini ayıran Avrupa'dan gelen kumaşlardan yanı sıra bazı gelinliklerin kumaşlarında saf altın, gümüş ve gerçek pırlantaların Kullanılmasıdır.

Her yönüyle İstanbul'u anlatacak bu kreasyonun çekimleri önümüzdeki günlerde İstanbul'da özel seçilmiş mankenlerle gerçekleşecektir.
Kreasyonun tamamı Şubat ayında moda severlere görkemli bir defile ile tanıtılacaktır.Güncelleme Tarihi: 25 Kasım 2014, 16:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327