Bir taciz haberi daha!

Bir taciz haberi daha!

Bir moda programındaki başarısıyla adından söz ettiren ve dizi sektörüne iyi bir geçiş yapan Ezgi Baylar da Talat Bulut'un tacizine uğradığını iddia etti. Instagram hesabından açıklama yapan Ezgi Baylar, Talat Bulut'un kendisine video atarak taciz ettiğini belirtti.

'Yasak Elma' dizisinde kostüm görevlisine taciz ettiği haberleriyle gündeme gelen Talat Bulut hakkındaki iddialar bitmek bilmiyor. Ezgi Baylar, Bulut'un video atarak kendisini taciz ettiğini belirtti.

SOSYAL MEDYA HESABINDAN DUYURDU

Kendisinin de Talat Bulut tarafından taciz edildiğini sosyal medya hesabından duyuran Baylar'a Bulut ile aralarında geçen mesajlaşmanın fotoğrafını, 

"Evet Instagram story’m de bu paylaşımı yaptım doğru. Bu 19 yaşında hayatının başında kendi ayakları üzerinde durmaya çalışan gencecik bir kıza kişisel hesabımdan destek mesajıydı sadece. Tarafıma gönderilen mesajlar ve video silinmeseydi daha anlaşılır olacaktı. Ben bu durumu sanal ortamda yaşadım ve tercih hakkım vardı!! Kendimden uzak tutmayı tercih ettim!!! Ya tercih hakkı olmayanlar???" notuyla paylaştı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner325

banner326

banner327