Bodrum Belediyesi Taşınmazlarını Tespit Ediyor

Bodrum Belediyesi Emlak ve İstimlak Müdürlüğü ekipleri yarımada genelinde belediyeye ait taşınmazlar ve kamuya terk edilmiş alanlardaki işgallerin ve kira durumlarının tespitini yapıyor.30 Mart yerel seçimlerinin ardından kapanan 10 belde...

Bodrum Belediyesi Taşınmazlarını Tespit Ediyor
Bodrum Belediyesi Emlak ve İstimlak Müdürlüğü ekipleri yarımada genelinde belediyeye ait taşınmazlar ve kamuya terk edilmiş alanlardaki işgallerin ve kira durumlarının tespitini yapıyor.
30 Mart yerel seçimlerinin ardından kapanan 10 belde belediyesine ait taşınmazların Bodrum Belediyesi kayıtlarına geçmesiyle Bodrum ilçe genelinde, Bodrum Belediyesine ait taşınmazların ve kamuya terk edilmiş alanların tespitine başlanıldı. Bodrum Belediyesi Emlak ve İstimlak Müdürlüğünde görevli teknik ekip, çalışmalarına, Bodrum’un Turgutreis Mahallesi’nden start verdi.
Bodrum Belediyesine ait tapulu taşınmazlarda mevcut kullanıcı var ise bu kullanıcıların; durum tespiti, kira sözleşmesi ve yapılan sözleşmeye uygun olup olmadığının kontrolünü de yapan ekipler, tapusuz alanlarda ise zemin tespit çalışmalarını sürdürüyor.
Bodrum genelini kapsayan çalışma kapsamında belediyeye ait bin 200 tapulu taşınmazın durum tespiti yapılacak, tapusuz alanlar ise yapılacak olan tespitler sonrasında belirlenecek.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327