Bodrum’da Sahte Başkan Uyarısı

Bodrum’da Başkan Mehmet Kocadon’un adını kullanan dolandırıcıların esnaftan Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon adına para istedikleri öğrenildi. Başkan Kocadon ise vatandaşları uyararak dolandırıcıları ihbar etmelerini istedi.Son...

Bodrum’da Sahte Başkan Uyarısı
Bodrum’da Başkan Mehmet Kocadon’un adını kullanan dolandırıcıların esnaftan Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon adına para istedikleri öğrenildi. Başkan Kocadon ise vatandaşları uyararak dolandırıcıları ihbar etmelerini istedi.
Son günlerde Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’un adını kullanarak vatandaşlardan para istedikleri iddia edilen dolandırıcılarla ilgili Bodrum Belediyesi tarafından hukuki işlem başlatıldı. Dolandırıcıların kendilerini Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’un yakını olarak tanıttıkları ve esnafı, otel sahiplerini arayarak okul, Kur’an kursu ve kız öğrenci yurdu inşaatı gibi bahanelerle verdikleri banka hesap numaralarına para yatırmalarını istedikleri öğrenildi. Dolandırıcıların Başkan Kocadon adına yardım için para istedikleri iddiası üzerine de Bodrum Belediyesi Hukuk İşleri Müdürlüğü çalışma başlattı.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327