Bölgesel Amatör Lig 1. Grup

Bölgesel Amatör Ligi’nde (BAL) mücadele eden 1968 Diyarbakırspor’un evinde oynayacağı Mardinspor müsabakası, Diyarbakır’da yaşanan olaylar nedeniyle ileri bir tarihe ertelendi.Diyarbakır’da 4 gündür süren IŞİD protestoları kentteki...

Bölgesel Amatör Lig  1. Grup
Bölgesel Amatör Ligi’nde (BAL) mücadele eden 1968 Diyarbakırspor’un evinde oynayacağı Mardinspor müsabakası, Diyarbakır’da yaşanan olaylar nedeniyle ileri bir tarihe ertelendi.
Diyarbakır’da 4 gündür süren IŞİD protestoları kentteki tüm spor müsabakalarını ileri bir tarihe erteledi. 1968 Diyarbakırspor Kulüp Başkanı Bedirhan Akyol, Diyarbakır’da yaşananların üzücü bir durum olduğunu söyledi. Akyol, “Suriye’de yaşanan olaylar ne yazık ki hepimizi üzdü. Diyarbakır’da düzenlenen protestolar günlerdir sürmektedir. Sokağa çıkmak bile sıkıntı arz etmekteydi. Sporcularım antrenman yapmadan maça çıkacaktı. Güvenlik nedeniyle sıkıntı yaşayacaktık. Kentte süren olaylar nedeniyle maçımız ileri bir tarihe ertelenmiştir. Diyarbakır’da yaşanan olaylarda hayatını kaybedenlerin yakınlarına başsağlığı diliyorum” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner325

banner326

banner327