Bolu’da Yürekleri Ağızlara Getiren Görüntü

Bolu’da son bir hafta içinde 2 işçinin çalışırken hayatını kaybetmesi sonrası iş güvenliği tartışmaları artarken, Gölyüzü Mahallesi’nde objektiflere yansıyan görüntü işçilerin ölümle burun buruna çalıştıklarını bir kez...

Bolu’da Yürekleri Ağızlara Getiren Görüntü
Bolu’da son bir hafta içinde 2 işçinin çalışırken hayatını kaybetmesi sonrası iş güvenliği tartışmaları artarken, Gölyüzü Mahallesi’nde objektiflere yansıyan görüntü işçilerin ölümle burun buruna çalıştıklarını bir kez daha gösterdi.
Bolu’da geçen hafta Küçük Sanayi Sitesi’nde tabela montajı yapan Sedat Erdemir’in (51) yüksekten düşüp hayatını kaybetmesi ve ardından Karaçayır Mahallesi’nde bir inşaatın 6’ncı katından düşen 56 yaşındaki işçi İsmail Arabacıoğlu’nun yaşamını yitirmesiyle iş güvenliği tartışmaları arttı.
Arka arkaya yaşanan iş kazaları ve ölümler kimseye ders olmadı. Sabah saatlerinde Gölyüzü Mahallesi’nde objektiflere yansıyan görüntü, yürekleri bir kez daha ağızlara getirdi. 5 katlı bir binanın çatısına çıkan işçiler, vincin ucunda güvenlik önlemi olmaksızın çalışma yaptı. Tehlikeye aldırmayan işçilerin soğukkanlı tavırları dikkat çekti.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327