Bonzai İçen Genç Metruk Binada Ölü Bulundu

Esenler’de metruk bir binada bonzai içtiği öne sürülen iki gençten biri hayatını kaybetti, diğeri ise yarı baygın halde hastaneye kaldırıldı. Ölen gencin Siirt’teki ailesinin yanından kaçıp İstanbul’a geldiği öğrenildi.Olay, Esenler...

Bonzai İçen Genç Metruk Binada Ölü Bulundu
Esenler’de metruk bir binada bonzai içtiği öne sürülen iki gençten biri hayatını kaybetti, diğeri ise yarı baygın halde hastaneye kaldırıldı. Ölen gencin Siirt’teki ailesinin yanından kaçıp İstanbul’a geldiği öğrenildi.
Olay, Esenler Fevzi Çakmak Mahallesi 1120. Sokak’ta bulunan metruk bir binada meydana geldi. İddiaya göre, metruk binaya giren mahalle sakinleri, yerde yatan iki genci gördü. Vatandaşlar durumu polise ve sağlık ekiplerine bildirdi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri, bonzai içtiği sanılan gençlerden Sercan Erdem’in (16) öldüğünü belirledi. Komaya girip yarı baygın şekilde yerde yatan diğer genç ise, sağlık ekiplerinin olay yerinde yaptığı ilk müdahalenin ardından hastaneye kaldırıldı. Polisin olay yerinde yaptığı incelemenin ardından hayatını kaybeden Erdem’in cenazesi otopsi için Adli Tıp Kurumu’na kaldırıldı. Erdem’in cenazesi Adli Tıp Kurumu’ndaki işlemlerin tamamlanmasının ardından yakınlarına teslim edildi.
“KAÇIP İSTANBUL’A GELİYORDU”
Erdem’in Siirt’teki ailesinin yanından kaçıp İstanbul’a geldiğini söyleyen yakını Ramazan Sarsılmaz, “Babası bu ortamdan onu kurtarmak için önce memlekete götürdü. Sonra geri döndü. Şimdi ölüm haberini aldık. Yazıktır, günahtır. 16 yaşındaki çocuk bonzaiden ölüyor. Annesi babası memlekette. Buraya kaçıp geliyordu. Haberimiz olmuyor” dedi.
Erdem’in cenazesi, defnedilmek üzere memleketi Siirt’e gönderildi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner326

banner327