Boş Bir Arazide 13 Adet Molotof Kokteyli Bulundu

Kartal’da, gelen bir ihbar üzerine harekete geçen polis, boş arazide 13 adet molotof kokteyli ve havai fişek ele geçirdi.Kartal Topselvi Mahallesi’nde bulunan boş bir araziye çanta bırakıldığı ihbarını alan polis harekete geçti. Olay yerine...

Boş Bir Arazide 13 Adet Molotof Kokteyli Bulundu
Kartal’da, gelen bir ihbar üzerine harekete geçen polis, boş arazide 13 adet molotof kokteyli ve havai fişek ele geçirdi.
Kartal Topselvi Mahallesi’nde bulunan boş bir araziye çanta bırakıldığı ihbarını alan polis harekete geçti. Olay yerine gelen polis yerde bulunan çantanın yanında bırakılmış molotof kokteylini görünce durumu bomba imha ekibine bildirdi. Emniyet şeridi ile çevrilen alana giren bomba imha ekipleri, çanta üzerinde inceleme yaptı. Bu sırada polis, çevrede yoğun güvenlik önlemi aldı. Yapılan incelemede çantanın içinde molotof kokteyli olduğu tespit edildi. Bulunan 13 adet molotof kokteyli ve bir miktar havai fişek poşetlere koyularak, incelenmek üzere polis merkezine götürüldü. Polis molotofları bırakan şüphelileri bulmak için çalışma başlattı.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner327