Bosna-hersek Fahri Konsolosundan Urla Kızılay’a Ziyaret

Türkiye Bosna Hersek Kültür Dernekleri Federasyonu kurucu ve onursal başkanı olan Bosna-Hersek Fahri Konsolosu A. Kemal Baysak, Türk Kızılayı Urla şube Başkanlığını ziyaret etti.Bosna-Hersek Fahri Konsolosu A. Kemal Baysak, Boşnak köyü Nohutalan’da...

Bosna-hersek Fahri Konsolosundan Urla Kızılay’a Ziyaret
Türkiye Bosna Hersek Kültür Dernekleri Federasyonu kurucu ve onursal başkanı olan Bosna-Hersek Fahri Konsolosu A. Kemal Baysak, Türk Kızılayı Urla şube Başkanlığını ziyaret etti.
Bosna-Hersek Fahri Konsolosu A. Kemal Baysak, Boşnak köyü Nohutalan’da düzenlenen 1. Nohutalan Kavun Festivali’ne verdiği katkılardan dolayı Urla Kızılay Şubesi yetkililerine teşekkür etti. Baysak; ”Urla Nohutalan Köyü Kavun Festivalinde verdiğiniz destekler, başta Nohutalanlılar, İzmir ve Türkiye’nin değişik yerlerinde yaşayan Boşnakları ziyadesi ile memnun etmiştir." dedi. Daha sonra, Kızılay Şube Başkanı Nurgül Saltık’a onur ve teşekkür belgeleri takdim etti.
Türk Kızılayı Urla Şube Başkanı Nurgül Saltık, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek A.Kemal Baysak’a teşekkür etti.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327