Bozüyük Belediyesi’nden Eğitime Destek

Bozüyük Belediyesi tarafından 250 öğrenciye okul çantası ve kırtasiye yardımı yapıldı. Öğrenciler, içi kırtasiye malzemeleriyle dolu olan okul çantalarını Belediye Başkanı Fatih Bakıcı’nın elinden aldı.Bozüyük Belediyesi Kültür...

Bozüyük Belediyesi’nden Eğitime Destek
Bozüyük Belediyesi tarafından 250 öğrenciye okul çantası ve kırtasiye yardımı yapıldı. Öğrenciler, içi kırtasiye malzemeleriyle dolu olan okul çantalarını Belediye Başkanı Fatih Bakıcı’nın elinden aldı.
Bozüyük Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü bünyesinde 2014-2015 eğitim ve öğretim yılı başlangıcında ilçedeki öğrencilere yönelik başlatılan eğitime destek kampanyası çerçevesinde 250 öğrenciye çanta ve kırtasiye yardımı yapıldı. Kırtasiye yardımları Belediye Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’nde düzenlenen törenle dağıtıldı. Törende konuşan Bozüyük Belediye Başkanı Fatih Bakıcı, eğitime önem verdiklerini belirterek, geleceğin teminatı çocukların daha düzenli ortamlarda, daha iyi bir eğitim alabilmeleri için ilçe genelindeki okulların eksiklerinin giderilmesi konusunda gayret gösterdiklerini anlattı. Ayrıca öğrencileri sportif alanlarda da desteklediklerini aktaran Başkan Bakıcı, daha önce yapılan ve hizmete sunulan sentetik sahaların yanı sıra yeni spor tesislerinin de yapılacağını söyledi. Bakıcı, öğrencilerin ve eğitimcilerin her zaman yanlarında olduklarını da hatırlatarak, yeni eğitim ve öğretim yılında tüm öğrencilere başarılar diledi.
Başkan Bakıcı, konuşmasının ardından öğrencilere içi kırtasiye malzemeleriyle dolu olan okul çantalarını verdi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner326

banner327