Bozüyük Medine Camii Yardım Bekliyor

Bilecik’in Bozüyük ilçesinde alt katı geçtiğimiz Ramazan ayı ile birlikte ibadete açılan Medine Camii hayırseverlerden yardım bekliyor.Yeşilkent Eğitim Kültür ve Yardımlaşma Derneği’nin yapımını üstlendiği Yeşilkent Medine Camii’nde...

Bozüyük Medine Camii Yardım Bekliyor
Bilecik’in Bozüyük ilçesinde alt katı geçtiğimiz Ramazan ayı ile birlikte ibadete açılan Medine Camii hayırseverlerden yardım bekliyor.
Yeşilkent Eğitim Kültür ve Yardımlaşma Derneği’nin yapımını üstlendiği Yeşilkent Medine Camii’nde inşaat çalışmaları devam ederken, ibadethanenin tamamlanabilmesi için bir yardım kampanyası başlatıldığı belirtildi. Dernek yetkililerince yapılan açıklamada, "İnşaat çalışmalarımız olağanca hızı ile devam ediyor. Ramazan ayında alt katının gerekli donanımını tamamlayarak vatandaşlarımızın hizmetine sunduk. Pencereleri ve perdeleri takılan bodrum katının zemini halılar ile donatıldı. Hafriyat çalışmaları Bozüyük Belediyesi tarafından yapılan cami alt katının bir bölümü perdeler ile bölünerek bayanların kullanabileceği şekilde düzenlendi. Ramazan ayında caminin bodrum katı ibadete açılarak 5 vakit namazı ve teravih namazları cemaatle kılındı. Medine Camii’nin daha iyi şartlar altında hizmet verebilmesi ve inşaatının tamamlanabilmesi için Bozüyük Yeşilkent Eğitim Kültür ve Yardımlaşma Derneği olarak bir yardım kampanyası başlattık. Özellikle kış şartlarının ağır yaşandığı ilçemizde kış gelmeden camimizin kaba inşaatını tamamlamak istiyoruz. Bu da gelecek yardımlarla gerçekleşecek. Bilecik ve Bozüyük’ten duyarlı ve değerli halkımızın kampanya desteklerini bekliyoruz. Cami derneğimize yardımda bulunmak isteyen vatandaşlarımız Bozüyük Ziraat Bankası 0122/64817585-5002 nolu hesabına bağışta bulunabilirler" denildi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327