BTSO Başkanı'na üstün başarı ödülü

Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Burkay, Bilgi Üniversitesi öğrencileri tarafından Türk sanayisine yaptığı katkılardan dolayı ‘üstün başarı’ ödülüne layık görüldü.

BTSO Başkanı'na üstün başarı ödülü

Bilgi Üniversitesi Pantheon Kulübü öğrencileri, yaptıkları anket neticesinde BTSO Yönetim Kurulu Başkanı Burkay’a ‘üstün başarı’ ödülü verdi. Bilgi Üniversitesi’nde ödülünü öğrencilerin elinden alan İbrahim Burkay, “Bu ödül, ülkenin geleceği olan gençlerden geldiği için çok daha büyük anlam taşıyor” dedi.

Burkay, gençlerin enerjisinden faydalanmak istediklerini vurguladı. BTSO’da göreve geldikleri günden itibaren ilk Türk astronotunu yetiştirmek maksadıyla odanın 16 makro projesinden biri olarak Gökmen Projesi’ni geliştirdiklerini anlatan Başkan Burkay, “Bursa’yı uzay, havacılık ve savunma sektörlerinde ülkemizin ve yakın coğrafyamızın merkezi haline getirmek istiyoruz. Bu çalışmalarımızda genç kuşağın ufku ve dinamizmi de büyük önem taşıyor. Ülke olarak dünyanın en büyük 10 ekonomisi arasına gençlerimizin kararlı ve azimli çalışmalarıyla ulaşacağız” ifadelerini kullandı. 


Güncelleme Tarihi: 27 Kasım 2014, 15:10
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327