Bü Mühendislik Fakültesi Yeni Kampüs’te

Bartın Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ramazan Kaplan, 2014-2015 akademik yılında Mühendislik Fakültesinin yeni kampüs alanı olan Kutlubey Yazıcılar Mevkiinde bulunan sayısal derslik binasında eğitim ve öğretime başladığını söyledi.2014-2015...

Bü Mühendislik Fakültesi Yeni Kampüs’te
Bartın Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ramazan Kaplan, 2014-2015 akademik yılında Mühendislik Fakültesinin yeni kampüs alanı olan Kutlubey Yazıcılar Mevkiinde bulunan sayısal derslik binasında eğitim ve öğretime başladığını söyledi.
2014-2015 akademik yılında öğrencilerle birlikte olmanın sevinci ve heyecanını yaşadığını söyleyen Bartın Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ramazan Kaplan, “Sevgili öğrenciler, üniversitemizin değerli akademik ve idari personeli, üniversitemize bu yıl katılan öğrencilerimizi tebrik ediyor, başarılar diliyorum. Üniversitemiz bu yıl bir ilki daha yaşıyor. Mühendislik Fakültemiz Kutlubey Yazıcılar Mevkiinde bulunan yeni kampüste inşaatı tamamlanan sayısal derslik binasında eğitim ve öğretime başladı. Öğrencilerimiz ve akademisyenlerimizin eğitim-öğretim faaliyetlerini modern bir ortamda gerçekleştirebilmeleri için inşa ettiğimiz 7 bin 653 metrekare kapalı alanı bulunan bu bina aynı anda bin 500 öğrencinin ders yapabileceği kapasiteye sahiptir. Şu an kampüsümüzde diğer binalarımızın da inşaatı devam etmektedir. Bu binalar tamamlandığında diğer birimlerimiz de yeni kampüsümüze taşınacaktır. Yeni kampüse Ağdacı Mevkiinde bulanan mevcut kampüsümüzden ve şehir merkezinden sürekli halk otobüsü seferleri yapılacaktır. Bartın Üniversitesi, kurulduğu günden bu yana daima değişimi, ilerlemeyi kendine hedef edinmiştir. Bu hedef doğrultusunda yeni akademik yılda da çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Öğrencilerimizin daha iyi bir eğitim görmesi için bütün hazırlıklarımızı tamamladık. Üniversitemiz bütün çalışanlarıyla ihtiyaç duydukları her an öğrencilerimizin yanında olacaktır” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327