Bu Tarz Benim yarışmacısına fuhuştan tutuklama

Bu Tarz Benim Yarışmasına katılan Rus uyruklu M.L. ‘fuhuşa yer temin etmek ve aracılık yapmak’ suçundan tutuklandı.

Bu Tarz Benim yarışmacısına fuhuştan tutuklama
Rus uyruklu Türk yarışmacı M.L. ulusal bir televizyonda moda programına katıldı daha sonra Adana’da ‘fuhuşa yer temin etmek ve aracılık yapmak’ suçundan tutuklandı. 

Cumhuriyet Savcılığı'ndan gerekli izinleri alan ekipler, M.L.'nin Gürcistan uyruklu kadınları telefonla müşteri bulduktan sonra iki Türk taksici ile istenilen otellere göndererek fuhuş yaptırdığını belirledi. Bunun üzerine M.L.’nin yine kızları fuhşa gönderdiği sırada otele baskın yapıldı. Baskında fuhuş yapan kadınlar ve M.L. gözaltına alındı.Gözaltına alınan Gürcistan uyruklu genç kadınlar fuhuş yaptıklarını kabul ettiler. Ayrıca fuhuş yapmaya gelen 40 erkek de 400 ile bin lira arasında değişen ücretlerle bu kadınlarla fuhuş yaptığını kabul etti. Ancak M.L. ifadesinde, “Ben dans öğretmeniyim. Bu kızlara otellerde kurs veriyorum. Bu kızları daha sonra da İstanbul'a gönderip film yıldızı yapıyorum. Şu an en az 25 tane benim kurs verdiğim kız İstanbul'da dizilerde, filmlerde rol alıyor. Ben fuhuş yaptırmıyorum” dediği öğrenildi.

M.L.’nin yaklaşık 3 yıl önce sunuculuğunu Özge Ulusoy’un, jüri üyeliğini ise İvana Sert, Hakan Akkaya ve Uğurkan Erez’in yaptığı moda programına yarışmacı olarak katıldığı ortaya çıktı. M.L., emniyetteki işlemlerinin ardından çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi. 

Güncelleme Tarihi: 06 Şubat 2015, 11:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner325

banner326

banner327