BUCA’DA ÖĞRENCİLERE MORAL EĞLENCESİ

Buca Gençlik ve Eğitim Merkezi’nde (BUGEM) eğitim alan öğrenciler için, moral eğlencesi düzenledi.Buca ilçesinde, Gençlik ve Eğitim Merkezi’nde (BUGEM) eğitim alan öğrenciler, düzenlen moral gecesiyle coştu. Hem yarıyıl tatili olması,...

BUCA’DA ÖĞRENCİLERE MORAL EĞLENCESİ
Buca Gençlik ve Eğitim Merkezi’nde (BUGEM) eğitim alan öğrenciler için, moral eğlencesi düzenledi.
Buca ilçesinde, Gençlik ve Eğitim Merkezi’nde (BUGEM) eğitim alan öğrenciler, düzenlen moral gecesiyle coştu. Hem yarıyıl tatili olması, hem de YGS öncesi öğrencilerin motivasyonunu yükseltmek adına gerçekleştirilen gecede, öğrenciler keyifli anlar yaşadı. Buca Güzel Sanatlar Merkezi’nde düzenlenen etkinliğe, BUGEM kurslarında eğitim alan öğrencilerin aileleri de katıldı. Buca Belediye Başkanı Levent Piriştina, eğlencede yaptığı konuşmada, "Öncelikle bu cefakar aileleri kutluyorum. Umuyorum bütün bu maddi ve manevi emeklerinizin karşılığını, ileride bu güzel yavrularımızın başarılı konumlara gelmesiyle, meslek edinmesiyle ve belki de birinin bu kenti yönetirken sizlere bu mikrofondan seslenmesiyle alırsınız. İşte o zaman bu haklı gururu yaşıyor olacaksınız. Arkadaşlar gerçekten yoruldunuz. Ufak bir dinlenme dönemi olacak sizler için bizlerde bu tatili böyle bir eğlenceyle, ufak ödüllerle cazip hale getirmek istedik. Bu kısa tatilde umarım eğlenir, dinlenir ve ailelerinizle iyi vakit geçirirsiniz. Sizden tek bir ricam var. Ailelerinizi, anne ve babalarınızı üzmeyin" diye konuştu.
Piriştina, öğrenciler ve aileleriyle de hatıra fotoğrafı çektirmeyi de ihmal etmedi. Moral eğlencesi, öğrencilerin karaoke yapmasıyla son buldu.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner326

banner327