Burcu Kara, Bursa'da ölümden döndü

Memleketi Bursa'da bahçesinde meyve toplayan Burcu Kara, arıların saldırısına uğradı. Açık kovanının olduğu yöne koşan oyuncunun, vücudunu arılar sardı.

Burcu Kara, Bursa'da ölümden döndü

Burcu Kara, dedesinin Bursa İznik'teki köy evindeki bahçesinden meyve toplarken, arıların saldırısına uğradı. Ölümden döndüğünü belirten oyuncu, "Kuzenimle ağaçtan incir topluyorduk. İlk önce 2-3 tane arı geldi. Daha sonra sayıları artınca kuzenim, eliyle uzaklaştırmaya çalıştı. Korkup kaçınca, 10'dan fazla arı üzerime kondu. Panikle ikimiz de ayrı tarafa koştuk. Gittiğim yönde kovanı açık arılar vardı. O yüzden bir anda hepsi vücudumu sardı" açıklamasını yaptı.

Telaşlandığını söyleyen Kara, "O sırada komşumuzun köpeği de bana saldırdı ve ayağımı ısırdı. Hızlıca komşumun evine sığınıp, hemen kendimi banyoya attım ve suyun altına girdim. Üzerimdeki arıları o şekilde temizledim. Yaklaşık 15 tane arı soktu. Doktor alerji ilacı verdi. Ertesi gün göz kapaklarımdan bile arıların iğnelerini çıkardık. Bacağımda izler kalacak ama önemsemiyorum. Hayatta kaldığım için şükrettim. İçtiğimin kahvenin bile değerini anladım" şeklinde konuştu.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Adnan Özlü
Adnan Özlü - 7 ay Önce

Çok geçmiş olsun

Fatma Özgöz Bursa
Fatma Özgöz Bursa - 7 ay Önce

Çok çok geçmiş olsunrabbim böyle bir şeyleri hiç kimseye yaşatmasın inşaAllah

Kasım Çubukçu
Kasım Çubukçu - 7 ay Önce

Geçmiş olsun canım

Kerim caca
Kerim caca - 7 ay Önce

Gecmisolsun

SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327

banner330