Burdur’da 13 Bin Çocuk, Kuran-ı Kerim Öğrendi

Burdur Müftüsü Hıdır Bayrak, Yaz Kuran Kurslarının verimli geçtiğini ve kurslara 13 bin öğrencinin katıldığını belirtti.İl Müftüsü Hıdır Bayrak, kursların camiler, Kuran Kurslarımızda ve bina müsaitse istenilen yerlerde açtıklarını...

Burdur’da 13 Bin Çocuk, Kuran-ı Kerim Öğrendi
Burdur Müftüsü Hıdır Bayrak, Yaz Kuran Kurslarının verimli geçtiğini ve kurslara 13 bin öğrencinin katıldığını belirtti.
İl Müftüsü Hıdır Bayrak, kursların camiler, Kuran Kurslarımızda ve bina müsaitse istenilen yerlerde açtıklarını belirterek, "Çocuklarımızı güzel bir eğitimden geçirdik. Kur sistemi ile yapmış olduğumuz kurslar fevkalade başarılı oldu. Bazı öğrencilerimiz Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile yapmış olduğumuz protokolle spora da gittiler. İlçelerimizde de aynı şekilde faaliyetlerimiz yürütüldü. Kurslara yaklaşık 13 bin civarında öğrenci katıldı" dedi.
Kuran kurslarımızda değişik aktivitelere yer verildiğini de sözlerine ekleyen Bayrak, çocukların gerek el becerileri gerekse yapmış oldukları faaliyetlerde birbirleriyle yakın ilgi, sevgi, saygı doğrultusunda kabiliyetlerinin ortaya çıkarıldığını söyledi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner326

banner327