Burhaniye Ak Parti İlçe Başkanı Bedir:

Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde iki hafta önce yapılan kongrede güven tazeleyen AK Parti İlçe Başkanı Onur Bedir, kendilerine güvenenleri mahcup etmeyeceklerini söyledi."Beni ve ekibimi bu göreve layık görerek bize oy veren ve vermeyen herkese...

Burhaniye Ak Parti İlçe Başkanı Bedir:
Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde iki hafta önce yapılan kongrede güven tazeleyen AK Parti İlçe Başkanı Onur Bedir, kendilerine güvenenleri mahcup etmeyeceklerini söyledi.
"Beni ve ekibimi bu göreve layık görerek bize oy veren ve vermeyen herkese çok teşekkür ediyorum” diyen Bedir, "Hizmet için geldik, çok çalışacağız. Bize güvenenleri, destekleyenleri asla mahcup etmeyeceğiz. Daha önce atanmış bir başkan iken, güven tazeleyerek seçilmiş bir başkan olarak görevime devam ediyorum. Daha önce olduğu gibi birlik beraberlik içinde güzel işler yapmaya devam edeceğiz. Hizmet için geldik, çok çalışacağız. Seçilmiş bir başkan olarak sorumluluklarımızın daha da arttığının şuurundayız. Görev yaptığımız sürece parti içi kırgınlıklara son vermek için elimizden geleni yaparak, parti içi birlik ve beraberliği sağlayacağız. 30 Mart 2014 yerel seçimlerinde partimize oy vererek adayımız Necdet Uysal’ı başkan seçen seçmenimizin hepsinin AK Parti’li olduğunu söylemek tabii ki mümkün değil. Değişik partilere meyilli oldukları halde partimize ve adayımız Necdet Uysal’a teveccüh gösterip bize oy veren seçmenimize bir gönül borcumuz var. Ayrım gözetmeksizin her kesimden insanımızı kucaklayarak bütün halkımızla bütünleşeceğiz. Kapımız her zaman herkese açık olacak. Kimseyi küstürmeyeceğiz. Yerel seçim döneminde halkımıza söz verdiğimiz her şeyin arkasındayız. Bütün vaatlerimizin gerçekleşmesi için çok çalışmamız gerektiğini biliyoruz" diye konuştu.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327