Burhaniye’ De Tariş’in Yeni Yıl Hediyesi Bere

Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde, çeşitli kuruluşlar yeni yıl için değişik promosyonlar dağıtırken, Tariş de ortakları için bere yaptırdı. Bu güne kadar ortaklarına Tariş Zeytinyağı Birliği’nin hazırladığı takvimleri dağıtan...

Burhaniye’ De Tariş’in Yeni Yıl Hediyesi Bere
Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde, çeşitli kuruluşlar yeni yıl için değişik promosyonlar dağıtırken, Tariş de ortakları için bere yaptırdı. Bu güne kadar ortaklarına Tariş Zeytinyağı Birliği’nin hazırladığı takvimleri dağıtan Burhaniye 76 nolu Zeytin ve Zeytinyağı Tarım Satış Kooperatifi (Tariş) bu yıl ilk defa bere dağıtımına başladı.
Burhaniye de, iki zeytinyağı fabrikasıyla ortaklarına hizmet veren Tariş, ortakların takdirini kazanırken, dağıttığı berelerle de vatandaşları sevindirdi. Berelerin ilgi gördüğünü anlatan Burhaniye Tariş Yönetim Kurulu Üyesi Cavit Kabakçı, ortaklarına en iyi hizmeti verme gayreti içinde olduklarını söyledi. Bere alan ortakların kendilerine teşekkür ettiğini anlatan Kabakçı, yağ alım rekorunun her zaman olduğu gibi gene Burhaniye de olduğunu söyledi ve kendilerine her zaman destek olan ortaklara teşekkür borçlu olduklarını anlattı.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327