Burhaniye’de Kış Konseri Coşturdu

Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde, Körfez Gönül Dostları Musiki Derneği Türk Sanat Müziği Korosu’nun Kış Konseri izleyenleri coşturdu. Şef Ali Osman Çakır yönetiminde, Reha Yurdakul Kültür Merkezi’nde düzenlenen konseri Kaymakam Osman...

Burhaniye’de Kış Konseri Coşturdu
Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde, Körfez Gönül Dostları Musiki Derneği Türk Sanat Müziği Korosu’nun Kış Konseri izleyenleri coşturdu. Şef Ali Osman Çakır yönetiminde, Reha Yurdakul Kültür Merkezi’nde düzenlenen konseri Kaymakam Osman Yenidoğan ve Belediye Başkanı Necdet Uysal da izledi.
Kış Konserinde Hicaz ve Muhayyer Kürdi şarkılar seslendiren koro büyük alkış alırken, izleyiciler de şarkılara eşlik etti. Toplam 26 şarkının seslendirildiği konser izleyenleri büyüledi. Konser sırasında Emine Küçükkırsoy’un dansı da büyük alkış aldı. Konserin sonunda Şef Ali Osman Çakır’ı kutlayan Kaymakam Osman Yenidoğan ve Başkan Necdet Uysal birer buket çiçek verdi. Kaymakam Yenidoğan ve Başkan Uysal, koro elamanları ve dernek başkanı Tahir Güngör ile hatıra fotoğrafı çektirdi. Katılımcılara teşekkür eden Körfez Gönül Dostları Musiki Derneği Başkanı Tahir Güngör” Derneğimiz 2009 yılında kurulmuştur. Şefimiz Ali Osman Çakır yönetiminde çalışmalarımıza devam ediyoruz. İzleyicilerimizin alkışları bize güç veriyor. Konserlerimiz devam edecek” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327