Burhaniyeli Kızlar Balıkesir’i Temsil Edecek

Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde, finalde Edremit Karagözoğlu Spor Kulübünü 74-6 mağlup eden Burhaniye Belediyespor Yıldız Kızlar Basketbol takımı Balıkesir’i temsil etmeye hak kazandı. Atatürk Spor Salonundaki final karşılaşmasını...

Burhaniyeli Kızlar Balıkesir’i Temsil Edecek
Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde, finalde Edremit Karagözoğlu Spor Kulübünü 74-6 mağlup eden Burhaniye Belediyespor Yıldız Kızlar Basketbol takımı Balıkesir’i temsil etmeye hak kazandı. Atatürk Spor Salonundaki final karşılaşmasını Kaymakam Osman Yenidoğan ve Belediye başkanı Necdet Uysal da izledi.
Balıkesir de düzenlenen Yıldız Kızlar Basketbol İl Şampiyonluğunun birincisi Burhaniye Belediyespor oldu. Edremit Karagözoğlu Spor Kulübü, Burhaniye Belediyespor, Edremit Körfez Spor Kulübü, Ayvalıkgücü Belediyespor, Bandırma Basketbol Spor Kulübü ve Marmara Spor Basketbol Kulübü takımlarının katıldığı ve yaklaşık 2 aydır devam eden şampiyonada bütün rakiplerinin yenen Burhaniye Belediyespor Yıldız Kız Basketbol takımı Balıkesir birincisi oldu. Özlem Köle’nin antrenörlüğünü yaptığı Burhaniyeli kızlar, 10-14 Mart tarihlerinde Çanakkale de yapılacak bölge şampiyonasında Balıkesir’i temsel edecek. Burhaniyeli kızların son maçını izleyen Kaymakam Osman yenidoğan ve Belediye başkanı Necdet Uysal, şampiyonluk kupasını verirken, başarı dileğinde bulundu. Çanakkale de düzenlenecek bölge şampiyonasında da iddialı olduklarını anlatan Antrenör Özlem Köle, kendilerine destek olanlara teşekkür etti. Atatürk Spor Salonunda düzenlenen ödül törenine Kaymakam Osman Yenidoğan ve Belediye Başkanı Necdet Uysal’ın yanı sıra Burhaniye Belediye Spor Başkanı Rıza Babuşcuoğlu, Belediye başkan vekili Cemal Akkılınç ile İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Ali Keleş de katıldı.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327

banner330