Burn Kıteboard Dünya Şampiyonasi İlk Gün Sonuçları

Burn Kiteboard Dünya Şampiyonası’nında offical yarışların yapıldığı ilk gün nefes kesen mücadelelerle tamamlandı.Gün boyu POWER FM müzikleriyle keyifli anlar yaşanırken, sporcular rüzgarın tadını çıkardı.Kıyasıya rekabetin yaşandığı...

Burn Kıteboard Dünya Şampiyonasi İlk Gün Sonuçları
Burn Kiteboard Dünya Şampiyonası’nında offical yarışların yapıldığı ilk gün nefes kesen mücadelelerle tamamlandı.
Gün boyu POWER FM müzikleriyle keyifli anlar yaşanırken, sporcular rüzgarın tadını çıkardı.
Kıyasıya rekabetin yaşandığı Formula kategorisinde ilk gün sonuçları şu şekilde oldu:
"Kadınlar:
1. Steph Bridge (260)
2. Elena Kalinina (253)
3. Aga Grzymska (14)
Erkekler:
1. Florian Gruber (68)
2. Ricardo Lecesse (90)
3. Oliver Bridge (78)".
Burn Kiteboard Dünya Şampiyonası, 18 Ağustos’tan 23 Ağustos’a dek BURC Beach Gümüşdere’de her gün, sponsor etkinlikleri ve DJ performansları eşliğinde izlenebilecek.
Şampiyonanın ödül töreni ve kapanış partisi ise 23 Ağustos Cumartesi akşamı BURC Beach’te gerçekleşecek. Dünyanın en popüler tech house müzik DJ ikilisi PLEASUREKRAFT Performansı, Maximum Kart sponsorluğunda olacak.
Türkiye’de BURN isim sponsorluğunda yapılan şampiyonada, dünyanın en iyi kadın ve erkek kiteboard sporcuları kürsüye çıkabilmek için mücadele ediyor.
Playmaker ve IKA tarafından düzenlenen organizasyonda; BURN, Maximum Kart, O’neill, Oakley, MACFit, NTV Spor, Power FM, GQ Türkiye, Canon, Burc Beach, Boğaziçi Üniversitesi Mezunları Derneği, Dailymotion Plus, Wall, İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve Türkiye Yelken Federasyonu’nun destekleri bulunuyor.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327