Bursa'da kadınlar plajı hizmete girdi

Bursa'nın Gemlik ilçesinde kadınlar plajı hizmete girdi. Plaj Hasanağa Gençlik Kampı bünyesinde yapılan düzenlemeyle bölgedeki kadınlara tahsis edildi.

Bursa'da kadınlar plajı hizmete girdi
Hasanağa Gençlik Kampı bünyesinde yapılan düzenlemeyle bölgedeki plaj kadınlara tahsis edildi. Gemlik Belediye Başkanı Refik Yılmaz, kadınlara pozitif ayrımcılık yaptıklarını kaydederek, plajın hayırlı olmasını diledi.

Şezlong, şemsiye, duş gibi hizmetlerin yanı sıra Hasanağa Gençlik Kampı bölgesindeki plajın özel kum getirilerek düzenlendiğini hatırlatan Refik Yılmaz, uygulamanın sadece AK Partili belediyeler tarafından değil, birçok farklı belediye tarafından da yapıldığını hatırlattı.

Plaja talepler doğrultusunda birçok yenilik getireceklerini vurgulayan Yılmaz, önümüzdeki yıllarda eksikliklerin tamamlanarak, plajın gözde eğlence ve dinlenme yeri olacağını söyledi.

Gemlik Belediyesi Hasanağa Kampı’nda kadınlar plajının yanı sıra, Yelken Kulübü’nün merkezi de bulunuyor.

Hasanağa Kampı ayrıca gençler ve öğrenciler tarafından da kamp olarak değerlendiriliyor. Yılmaz, talep gelmesi halinde bu plajları başka bölgelerde de açabileceklerini sözlerine ekledi.


 
Güncelleme Tarihi: 01 Kasım 2016, 15:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327