Bursa'da saniye saniye infaz!

Bursa'da kurban bayramının birinci günü nişanlısı ile bayram ziyaretine giden 25 yaşındaki Barış Köya'yı pompalı tüfekle öldüren 26 yaşındaki Ali Artuk ve ona yardım eden arkadaşı Kürşat Gürsel tutuklandı. Öldürülen Kösa'nın vurulduktan sonra kontrolüne yitirdiği otomobilin kahveye girişi, güvenlik kamerası ile görüntülendi.

Mustafakemalpaşa İlçesi’nde kurban bayramının ilk günü, 5 gün sonra evleneceği nişanlısı 23 yaşındaki E.A. ile bayram ziyaretine giden Barış Kösa yönetimindeki otomobile Yalıntaş Caddesi'nde, Ali Artuk'un ruhsatsız tüfeği ile ateş etti. Aralarında geçmişe dayalı husumet bulunan Ali Artuk'un 8 kez ateşlediği tüfekten çıkan saçmalar ile vurulunca direksiyon kontrolünü yitiren Barış Kösa'nın yönetimindeki otomobil kahveye girince içerideki 2 kişi hafif yaralandı. Kaçan Ali Artuk, polisin düzenlediği operasyon ile evinde yakalandı.Cinayetin işlendiği bölgedeki bir işyerinin güvenlik kamerası ile Barış Kösa'nın vurulduktan sonra yönetimindeki aracın kahveye girmesi görüntülendi.Yakalandıktan sonra sevk edildiği mahkeme tarafından tutuklanan Ali Artuk verdiği ifadesinde, şöyle dedi:

"Aramızda husumet vardı. Olay günü yanımdaki akrabama küfür etti. Aramızda husumet olduğu için beni vurur düşüncesiyle önceden davranıp yanımda bulunan tüfeğimle ona ateş ettim."  


 
Güncelleme Tarihi: 01 Kasım 2016, 16:25
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner325

banner326

banner327