Bursa İhh’dan Suriye’ye 132. Yardım Tır’ı

İnsan Hak ve Hürriyetleri ve İnsani Yardım Vakfı’nın (İHH) Bursa Temsilciliği, Suriye’ye 4 TIR dolusu yardım malzemesi daha gönderdi.İHH Bursa İl Temsilciliği tarafından toplanan 4 TIR gıda malzemesi Suriye’ye ulaştırılmak üzere Ördekli...

Bursa İhh’dan Suriye’ye 132. Yardım Tır’ı
İnsan Hak ve Hürriyetleri ve İnsani Yardım Vakfı’nın (İHH) Bursa Temsilciliği, Suriye’ye 4 TIR dolusu yardım malzemesi daha gönderdi.
İHH Bursa İl Temsilciliği tarafından toplanan 4 TIR gıda malzemesi Suriye’ye ulaştırılmak üzere Ördekli Kültür Merkezi önünden dualarla uğurlandı. Son TIR ile birlikte Bursa’dan Suriye’ye gönderilen yardım TIR’ı sayısı 132’ye ulaştı. Yardım TIR’larını uğurlama töreninde konuşan İHH Bursa Başkan Yardımcısı Halil Asa, “Suriye’deki kardeşlerimiz 42 aydır mağdur. Zor şartlar altında hayatlarını sürdürmeye çalışıyor. Bursa İHH olarak bu kardeşlerimizin yanında olduğumuzu göstermek ve acılarını paylaşmak için sürekli yardım gönderiyoruz. Bugün 4 TIR gönderiyoruz. 3 TIR’da gıda malzemesi, bir TIR’da ise giyim malzemesi bulunuyor. Bursa’dan 132’inci TIR’ımızı dualarla yolluyoruz” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner325

banner326

banner327