Bursa İl Sağlık Müdürlüğü'nden 'Çekirge Devlet Hastanesi' açıklaması!

Bursa İl Sağlık Müdürlüğü Bursa'daki hastanelerde çekildiği öne sürülen görüntülerin gerçeği yansıtmadığını açıkladı.

Bursa İl Sağlık Müdürlüğü'nden 'Çekirge Devlet Hastanesi' açıklaması!

Sosyal medya paylaşımlarında bir hastanede yoğunluk olduğuna dair görüntüler paylaşılmış bunun Çekirge Devlet Hastanesi acil servisi olduğu iddia edilmişti.

Sağlık Müdürlüğü şu açıklamayı yaptı: "Bursa Çekirge Devlet Hastanesi acil servisinde çekildiği iddia edilen görüntülere bazı sosyal medya hesaplarında yer verildiği ve paylaşıldığı tespit edilmiştir. Söz konusu görüntülerin ilimizdeki hastanelerle hiçbir ilgisi bulunmamaktadır. Art niyetli olduğu değerlendirilen bu paylaşımlarla ilgili gerekli adli işlemler başlatılmış olup; vatandaşlarımızın, resmi makamların açıklamaları dışındaki açıklama ve paylaşımlara kesinlikle itibar etmemesi büyük bir önem arz etmektedir."

Bursa'da korona virüsle mücadele kapsamında hastanelerde sıkıntı yaşatacak bir durum olmadığı, Bursa Şehir Hastanesi başta olmak üzere tüm özel ve devlet hastanelerinde personelin canla başla çalıştığı öğrenildi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Zivziv06
Zivziv06 - 2 ay Önce

Fotonun üst tarafı neden kesilmiş koskocaman Çekirge devlet hastanesi yazıyordu

Mahmut Karadeniz
Mahmut Karadeniz - 2 ay Önce

Peki Bursa'da ki corono virüsü durumu nedir. Bununla ilgili verileri de açıklar mısınız. Acemler de Anadolu lisesi karşısın da bir vatandaşın sokak ortasında cadde üzerinde fenalastiguni gösteren bir video var. Bu nedir sayın il sağlık müdürlüğü yetkilileri...

Sündüz Bayburtlu
Sündüz Bayburtlu - 2 ay Önce

Eğer bu haber doğruysa bende sizi insanları kandırarak ve gerçekleri saklayarak hastalık bulaşmasına neden olduğunuz için size dava açıcam haberiniz olsun sayın sağlık müdürü

SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327