Bursa Nilüfer Belediye Briç Spor Kulübü kupayı Bozbey'e getirdi

Türkiye Briç Federasyonu tarafından Eskişehir'de düzenlenen 2018 Kulüpler Şampiyonası'ndan dereceyle dönen Bursa Nilüfer Belediye Briç Spor Kulübü, başarısını Başkan Bozbey ile paylaştı.

Bursa Nilüfer Belediye Briç Spor Kulübü kupayı Bozbey'e getirdi

Bursa Nilüfer Belediye Briç Spor Kulübü Başkanı Hasan Hüseyin Dolmacı ve takım arkadaşları, Türkiye Briç Federasyonu tarafından düzenlenen 2018 Kulüpler Şampiyonası'ndan kazandıkları ikincilik kupasını Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey'e getirdi.

88 takım arasından ikinci olan Nilüfer Belediye Briç Spor Kulübü Başkanı Hasan Hüseyin Dolmacı ve takım arkadaşları, Başkan Bozbey ile  Halk Evi'ndeki makamında biraraya geldi. Başkan Bozbey, Kulüp Başkanı Hasan Hüseyin Dolmacı ve takım arkadaşlarını kutladı. Sporun kenti Nilüfer'i oluşturmak için farklı projeler hayata geçirdiklerini söyleyen Bozbey, çok sayıda amatör spor kulübüne de destek olduklarını belirtti.

Başkan Bozbey, briç sporunun da Nilüfer'de yaygınlaşması için Bursa Nilüfer Belediye Briç Spor Kulübü'ne desteklerinin devam edeceğini söyledi.

Bursa Nilüfer Belediye Briç Spor Kulübü Başkanı Hasan Hüseyin Dolmacı da, Türkiye genelinde düzenlenen elemelerin ardından Eskişehir'de gerçekleştirilen 2018 Kulüpler Şampiyonası'nda 88 takım arasından ikinci olduklarını ve Bursa'yı ve Nilüfer'i en iyi şekilde temsil etmek için çabaladıklarını kaydetti.


 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner327