Bursa sıkı denetim! Vali ve Başkan uyardı

Özellikle Kurban Bayramı sonrası ülke genelinde korona virüs vakalarında yaşanan artış üzerine başlatılan geniş kapsamlı maske mesafe ve temizlik denetimleri Bursa'da da sıkı bir şekilde sürdürülüyor.

Bursa sıkı denetim! Vali ve Başkan uyardı

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun, Türkiye genelinde salgın ile ilgili geniş kapsamlı bir denetim yapılacağını duyurmasının ardından Bursa'da kapsamlı bir denetim yapıldı.

Denetimlere Bursa Valisi Yakup Canpolat, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Bursa Milletvekili Atilla Ödünç, Bursa İl Emniyet Müdürü Tacettin Aslan, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Hakan Saraç ve Bursa İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Halim Ömer Kaşıkcı da katıldı. Valilik binası önünden başlayıp, Setbaşı ve Yeşil güzergahında devam eden denetimlerde hem vatandaşlar hem de esnaf maske mesafe ve temizlik konularında uyarıldı.

Bursalıların genel olarak kurallara uydukları gözlenirken, Vali Canbolat ve Başkan Aktaş, koronavirüsün ancak bireysel olarak alınacak önlemlerle bir tehlike olmaktan çıkacağını belirterek, sağlık için alınan tedbirlerden kimsenin taviz vermemesi gerektiğini belirtti.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Suzan Aktaş
Suzan Aktaş - 7 ay Önce

Bu kadar devlet adamı bir araya gelip denetime çıkmadan önce bunun istihbarat ı önceden sağlanmıştır.. Elbette dikkat edecekler Sayın Valimiz Belediye Başkanımız ve bütün ekip habersiz tebdil kıyafetle çıksınlar da içler acısı halimizi görsünler.. Otobüs ler metrolar ve birçok yerde mesafe sıfır maske kolda dikkat ayaklar altında.. Vah insanıma vah ki ne vah...

SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327