Bursalı genç iş adamı inşaat sektöründe emin adımlarla ilerliyor

İsar Group İnsaat ve Nzs Gayrimenkul’un kurucu sahiplerinden olan Serkan Sakder, Gayrimenkul ve İnşaat Fuarı 2017’de Bursalı müşterilerine yaptıkları projeleri tanıttı.

Bursalı genç iş adamı inşaat sektöründe emin adımlarla ilerliyor

Bursa’nın en büyük eğlence merkezi Kültürpark’ta bulunan Lunapark’ın sahiplerinden olan iş adamı Serkan Sakder inşaat sektöründe emin adımlarla yürümeye devam ediyor.

İsar Goup İnsaat ve Nzs Gayrimenkul’un kurucu sahiplerinden olan Serkan Sakder, Gayrimenkul ve İnşaat Fuarı 2017’de firmalarının standları ile Bursalı müşterilerine yaptıkları projeleri tanıttı. Mudanya’nın en lüks projesi ile 114, Görükle’nin en gözde ve en büyük projesi ile 138, Hasanağa’nın en butik projesi ile 48 ve Fatih Sultan Mehmet Bulvarı’ndaki kentsel dönüşüm projesi ile 32 daireyi detaylı bir şekilde anlatıp bilgi veren Sakder, yakında ses getirecek yeni projesini hayata geçirmeye hazırlanıyor. Bursa’da inşaat sektörüne hızlı bir giriş yapıp az zamanda çok başarılı projelerin altına imza atan Serkan Sarkder, “İnşaat sektöründe kaliteli ve lüks butik projelerin altına gururla imzamızı atıyoruz, yaptıgımız projelerimize özen göstererek estetik, guvenli, kullanışlı yapılar inşa ediyoruz. Şuan inşaatı devam ve başlanacak olan projeler ile birlikte 4 ayrı bölgede 350’e yakın konutumuzu teslim edeceğiz.

Güncelleme Tarihi: 26 Nisan 2017, 13:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner327