BUSKİ'den Bursalılara dolandırıcılık uyarısı!

Bursa Büyükşehir Belediyesi'ne bağlı BUSKİ, sosyal medya hesaplarından yaptığı açıklamada, vatandaşları son günlerde yaşanan dolandırıcılık girişimlerine karşı u

BUSKİ'den Bursalılara dolandırıcılık uyarısı!

yardı.

Dün sosyal medya hesaplarından "BUSKİ görevlisi gibi davranılarak abonelerimizden su faturası ve benzeri konularda elden para tahsilatı yapılmak istenildiği ihbarları kurumumuza ulaşmaktadır. BUSKİ'nin hiçbir şekilde böyle bir uygulaması bulunmamaktadır." diyerek açıklama yapan BUSKİ Genel Müdürlüğü bugün de "Son günlerde bazı art niyetli kişilerce vatandaşlarımız telefonla aranarak evde kal kampanyası kapsamında Bursa'da 1 ay ücretsiz su kazanma vaadiyle dolandırılmaya çalışılmaktadırlar. BUSKİ'nin hiçbir şekilde böyle bir uygulaması bulunmamaktadır. Vatandaşlarımızın bu tür girişimlere itibar etmemesini önemle rica ederiz." uyarısında bulundu.

Güncelleme Tarihi: 13 Ağustos 2020, 13:23
YORUM EKLE
YORUMLAR
Selahattin YILMAZ
Selahattin YILMAZ - 7 ay Önce

Dışarıdaki dolandırıcıların vatandaşı koymasına gerek yok BUSKİ Zaten bunu ziyadesiyle yapıyor 150 lira gelen fatura 532 lira geldi yani Keşke dışarıdaki dolandırıcılar vatandaşı daha az soyardı.. pandemi dediler milletin faturalarını paniklediler..Sarkma var dediler milletin cebine sarktılar yüzsüz herifler milletle dalga geciyorlar..

SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327