DOSABSİAD'dan Salman'a hayırlı olsun ziyareti

Demirtaş Organize Sanayi Bölgesi Sanayici İşadamları Derneği (DOSABSİAD) Başkanı Ayhan Salman ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri, AK Parti Bursa İl Başkanı Ayhan Salman’ı makamında ziyaret ederek, hayırlı olsun dileklerini iletti.

DOSABSİAD'dan Salman'a hayırlı olsun ziyareti

Ziyarette konuşan DOSABSİAD Başkanı İbrahim Öztürk, “Demirtaş Organize Sanayi Bölgesi, bugün Türkiye’nin en önemli üretim merkezlerinden biridir. Yaklaşık 4.5 milyar dolarlık ihracat potansiyelinin yanı sıra, 45 bin kişilik istihdam hacmi ile kendi hedeflerini her geçen gün yenileyen ve artıran bir merkez konumundadır” şeklinde konuştu.

DOSABSİAD olarak, DOSAB’daki sanayicilerin ve üyelerinin küresel arenadaki rekabet edebilirlik seviyelerini artırmak adına birçok önemli çalışmaya imza attıklarını da dile getiren İbrahim Öztürk, hayata geçirdikleri sosyal sorumluluk projeleri ile de hem bölgeye, hem de Bursa’ya değer kattıklarının altını çizdi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren AK Parti Bursa İl Başkanı Ayhan Salman da, iş adamlarının istihdama ve ülke ekonomisine sundukları katkının oldukça kutsal olduğunu kaydederek, DOSABSİAD’ın çalışmalarını yakından izlediğini ifade etti.

Ziyaretin sonunda DOSABSİAD Başkanı İbrahim Öztürk tarafından AK Parti Bursa il Başkanı Ayhan Salman’a hediye takdim edildi.

Güncelleme Tarihi: 03 Kasım 2017, 18:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner325

banner326

banner327