banner333

Gökçelik, hedeflerini gözden geçirdi

Gökçelik Yönetim Kurulu Başkanı Yalçın Aras, 2017 yılına depolama sistemleri konusunda gerçekleştirdikleri fabrika yatırımı ile girdiklerinin altını çizerek, şirket olarak 2016 yılında ülke kalkınma oranına paralel bir büyüme gerçekleştirdiklerini ifade etti. Aras, ülkenin geleceğine duydukları güvenin bir sonucu olarak 2017 yılı hedeflerini yukarı yönde revize ettiklerini söyledi.

Gökçelik, hedeflerini gözden geçirdi

Rafın olduğu her yerde sloganı ile sektördeki başarısını hem Türkiye’de hem de yurt dışında kanıtlayan Gökçelik A.Ş. 2017 yılının ilk yarısının geride kalmasının ardından yöneticileri ile birlikte Grand Swiss-BelHotel Çelik Palas’da hedefleri gözden geçirme toplantısını gerçekleştirdi. Toplantıda 2016 yılı ve 2017 yılı ilk yarı faaliyetleri değerlendirilirken, 2017 yılı ikinci yarısı hedefleri de gözden geçirildi.

2017 yılında dördüncü fabrika yatırımı ile birlikte Endüstri 4.0’a uygun üretime geçen Gökçelik, Türkiye’nin büyüme performansını da göz önünde bulundurarak hedeflerini yukarı yönde revize etti.

Yenilenme ve kurumsallaşma çalışmaları ile birlikte insan kaynaklarına da yatırım yaparak şirkete yeni departmanlar eklediklerini belirten Gökçelik Yönetim Kurulu Başkanı Yalçın Aras, “Bu toplantımızda bizlerle ilk kez bir arada olarak ailemize dahil olan 14 yeni çalışma arkadaşımıza hayırlı olsun diyor, Gökçelik olarak istihdama katkı sağlamanın mutluluğunu yaşadığımızı da ayrıca belirtmek istiyorum dedi. 2016 yılında Gökçelik olarak ülkenin kalkınma hedefiyle paralel bir oranda büyüdük. 2017 yılı bizim için önemli bir yıl. Yeni yatırımlarımız var. Dünya ile entegre endüstri 4.0’a uygun yeni fabrikamız hizmete girdi. Etkin ve güçlü kadromuz ile yeni hedeflere doğru ilerliyoruz, vites büyütüyoruz” dedi.

Yeni hedeflerinin bir önceki yıla oranla yüzde 15 daha fazla artış sağlamak olduğunu dile getiren Aras, satış ekibinin de sektörel olarak ihtisaslaştırılacağını ifade etti.

Güncelleme Tarihi: 12 Temmuz 2017, 15:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner326

banner327