HASVAK sağlık için umut olacak

Türkiye’nin köklü sivil toplum kuruluşlarından Türkiye Devlet Hastaneleri ve Hastalara Yardım Vakfı ( HASVAK) 9 Kasım Perşembe günü Bade-i Ocakbaşı’nda,17 Kasım’da Podyum Davet’te organize ettikleri “Sağlık İçin Umut Ol” gecesi ile ilgili basın toplantısı düzenledi.

HASVAK sağlık için umut olacak

Toplantıda açılış konuşmasını yapan Hasvak Bursa Şubesi Başkanı Fatma Küçüker, katılan basın mensuplarına hoş geldiniz diyerek, “ Tıp fakültesi öğrencilerine burs sağlamak amacıyla Podyum Davet’te, Kürşat Başar Orkestrası’nın ve Jale’nin sahne alacağı bir gece düzenliyoruz. Teması “Arı Ürünleri İle Doğal Beslenme” olan “Sağlık İçin Umut Ol” gecesinde konusunda uzman olan; Prof. Dr. Mehmet Rüştü KARAMAN, Prof. Dr. Nevzat ARTIK, Dyt. Prof. Dr. Nevin ŞANLIER, Prof. Dr. Kemal KÜÇÜKERSAN ve Dr. Timuçin ATAYOĞLU bilgilerini bize aktaracaklar. Bu gece hem eğlenceli hem bilgilendirici bir gece olacak. ” dedi.

Hasvak Bursa Şube Başkanı Fatma Küçüker, yönetim kurulu üyelerinden Prof. Dr. Hakan Ozan’ın büyük bir projesi olduğunu, gerçekleştirmek için çeşitli etkinliklerin olacağını belirterek, “ Biliyoruz ki; sağlıklı toplum demek, güçlü toplum demek!” dedi.

Şube Başkanı Fatma Küçüker’in konuşmasının ardından basın tarafından soru-cevap şeklinde ilerleyen toplantı, fotoğraf çekimiyle sona erdi.

Güncelleme Tarihi: 14 Kasım 2017, 09:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner322

banner326

banner327